Quick Search:

Barisan Pentadbir SK Saujana Impian Sesi 2021

 

Senarai Nama Guru dan Kakitangan SKSI 2021 (Format PDF) Klik : Muat Turun Senarai Nama

Senarai Nama Guru Tahun 2021

Sesi Pagi Sesi Petang
  1. Pn. Hjh Suminah binti Hj Kasolang  - Guru Besar   
  2. Pn. Hjh Khaizulakmam Binti Zulkifli – PK Pentadbiran           
  3. Pn. Hjh Zuraida Bt Mohamed Omar – PK Hal Ehwal Murid       
  4. Pn. Norleha binti Adam – PK Kokurikulum   
  5. Pn. Nor Shasha Zura binti Md Lajis          
  6. Ustazah Suryani Binti Brahim – Guru Media                  
  7. Pn. Hjh. Noryana Binti Mahat - Guru Bimbingan
  8. En. Hamin Bin Ahmad – Guru Data                 
  9. Pn. Nawal Shakirah Binti Mahmud
  10. Pn. Wan Nasiha Binti Wan Ahmad 
  11. Pn. Lim Swee Fong
  12. Pn. Sri Latha Demado
  13. Pn. Helena Binti Hj. Mohd       
  14. Pn. Juliana bt Ahmad Zukhi
  15. Pn. Nurul Akmar Binti Mohd Ariffin
  16. En. Mohd Rosli bin Abdullah
  17. Pn. Suganah A/P Nadasan                      
  18. Pn. Wan Athirah binti Wan Mohd Aminuddin          
  19. Ustazah Halimah Binti Mohamad               
  20. Pn. Nor Fadhlina binti Omar
  21. Pn. Khalilah bt Kamaruddin
  22. Pn. Nor Azlita Binti Jani
  23. Ustazah Rohaya Binti Mat Zin                   
  24. En. Mohd Zaidi Bin Sulaiman      
  25. Pn. Gowri a/p Mottaiya             
  26. Ustazah Junariah Binti Tairin                
  27. Ustaz Mohammad Khairil Akmal Bin Masduki    
  28. Ustazah Nazuha bt Mohamad Aris
  29. Cik. Suraini Binti Ibrahim  - Guru Pra Pagi               
  30. Pn. Hamimah Binti Abdullah                            
  31. Ustaz Abdul Muhaimin bin Mat Rashid
  32. Pn. Roszawati bt Md. Din
  33. En. Mohd Yamani bin Ngah
  34. Ustaz Solah Hudin bin Hamat
  35. Ustazah Sa’idah binti Ibrahim
  36. Pn. Mardhiyah Binti Megat Nabil Mohsin
  1. Pn. Nor Wati binti Zainal Abidin - PK Petang
  2. Pn. Rosni Binti Ali
  3. Pn. Muziatilasma binti Muhammad - Guru Bimbingan
  4. Pn. Azilawati Binti A. Rahim           
  5. Pn. Marita binti Abd Wahab
  6. Pn. Siti Aisyah binti Ismail
  7. Ustazah Thohirah binti Mohamed
  8. Ustazah Sawaroh binti Che Jahari
  9. Ustazah Nursaadah binti Ismail
  10. Pn. Hasnafizah Binti Che Soh
  11. Pn. Tuan Haroha Binti Tuan Mat
  12. Cik Hjh ErnieAida bt Hadi Darsono
  13. Ustazah Khairiah binti Husin
  14. Pn. Norashikin Binti Mohd Norrizan                           
  15. Pn. Warisah Binti Mohd Daud @ Mohd Hanafi
  16. Pn. Nur Edayu Binti Sa’ari
  17. Cik Rosmiza binti Ismail
  18. En. Nik Iruansafawi Bin Nik Chik 
  19. Ustaz Ahmad Sahrul bin Hussin
  20. Pn. Noorul Hafizah Binti Mohd. Masri @ Othman
  21. Ustazah  Siti Khadijah Binti Mohd Nordin
  22. Pn. Siti Hajar binti Idris
  23. Pn. Siti Asiah binti Idris
  24. Pn. Mawar binti Sharif
  25. Pn. Siti Zaharah binti Che Ros
  26. Pn. Fazlezaa binti Sarif
  27. Ustaz Omaira bin Samat
  28. Ustazah Kamariah binti Sulong
  29. Ustaz Mohd Sayuti bin Abdul Aziz
  30. Pn. Siti Asbah binti Bahraldin
  31. Pn. Namiha binti Yahaya  - Guru Pra Petang
  32. Cik Nurul Najieha binti Md. Zaid

 

Senarai Nama Kakitangan Sokongan

1. Pn. Noordina Binti Mohd Saad - Ketua Pembantu Tadbir
2. Pn. Nur Sherlynna bt Mohd Hashim - Pembantu Tadbir
3. Pn. Nurul Farhana bt Hashim - Juruteknik Komputer
4. Pn. Nor Rahayu Binti Bidin - Pembantu Pengurusan Murid
5. Pn. Nasoha bt Sa’ari - Pembantu Pengurusan Murid (Baharu)
6. En. Vairalingam A/L Manokaran - Pembantu Operasi
7. Pn. Robi’Atun Badariah Bt Abd Hadi - Pembantu Operasi