Unit Ko Kurikulum


Carta Organisasi Unit

Pengerusi
PN. HJH SUMINAH BINTI KASOLANG - GURU BESAR

Timbalan Pengerusi
PN. NORLEHA BINTI ADAM- GPK KOKURIKULUM

Naib Pengerusi 1
PN. HJH. KHAIZULAKMAM BINTI HJ ZULKIFLI - GPK PENTADBIRAN

Naib Pengerusi 2
PN. HJH ZURAIDA BINTI MOHAMED OMAR - GPK HEM 

Naib Pengerusi 3
PN. NOR WATI BINTI ZAINAL ABIDIN - GPK PETANG

Setiausaha Kokurikulum
USTAZAH NASUHA BINTI MOHAMAD ARIS

Pen. Setiausaha Kokurikulum
PN. TUAN HAROHA BINTI TUAN MAT

Setiausaha Sukan
PN. HAMIMAH BINTI ABDULLAH 

Pen. Setiausaha Sukan
PN. NOORUL HAFIZAH BINTI MOHD MASRI @ OTHMAN

Penyelaras

Penyelaras Badan Beruniform
PN. SITI HAJAR BINTI IDRIS - Sidang Pagi
PN. ROSZAWATI BINTI MD. DIN - Sidang Petang

Penyelaras Kelab Persatuan
PN. NOR AZLITA BINTI JANI 

Penyelaras Sukan dan Permainan
EN. NIK IRUANSAFAWI BIN NIK CHIK   - Sidang Pagi
EN. MOHD YAMANI BIN NGAH  - Sidang Petang

Unit Badan Beruniform

Pengakap Kanak-kanak
PN. JULIANA BINTI AHMAD ZUKHI

Tunas Kadet Remaja Sekolah
PN. SITI ASBAH BINTI BAHRALDIN

Pergerakan Puteri Islam Malaysia
USTAZAH SAI'DAH BINTI IBRAHIM

Pandu Puteri Tunas
PN. SRI LATHA DEMADO

Bulan Sabit Merah Malaysia
USTAZAH SURYANI BINTI IBRAHIM

PASUKAN ELIT

Pengakap Kanak-Kanak
PN. JULIANA BINTI AHMAD ZUKHI

Pertubuhan Silat Seni Gayong Malaysia
USTAZ SOLAH HUDIN BIN HAMAT
PN. TUAN HAROHA BINTI TUAN MAT
Karate-Do
PN. AZILAWATI BINTI ABD. RAHIM

Unit Kelab Persatuan

Persatuan Bahasa Melayu
EN. MOHD ROSLI BIN ABDULLAH

Persatuan Bahasa Inggeris
PUAN SUGANAH A/P NADASAN

Persatuan Agama Islam
USTAZAH HALIMAH BINTI MOHAMAD

Persatuan Matematik
PN. NOR FADHLINA BINTI OMAR

Kelab Kitar Semula
PN. NOR SHASHA ZURA BINTI MD. LAJIS

PASUKAN ELIT

Persatuan STEM
KHALILAH BINTI KAMARUDDIN 

Kelab Kebudayaan
CIK WAN ATHIRAH BINTI WAN MOHD AMINUDDIN

Unit Sukan Permainan

Kelab Badminton
EN. HAMIN BIN AHMAD

Kelab Bola Jaring
PN. ROHAYA BINTI MAT ZIN

Kelab Permainan Dalaman
PN. GOWRI A/P MOTTAIYA

Kelab Bola Tampar
PN. ROSZAWATI BINTI MD. DIN

Kelab Olahraga
USTAZ ABDUL MUHAIMIN BIN MAT RASID

Kelab Bola Sepak
USTAZ MOHAMMAD KHAIRIL AKMAL BIN MASDUKI 

SUKAN TERAS

Kelab Bowling
PN. HJH NORYANA BINTI MAHAT

Kelab Sofbol
PN. NOORUL HAFIZAH BINTI MOHD MASRI @ OTHMAN

Kelab Memanah
EN. MOHD YAMANI BIN NGAH 

Pencapaian

Kejohanan MSSM 2017

1) Sukan Sofbol

Keputusan:

Lelaki Bawah 12 Tahun (Naib Johan)

Perserta:

1) IZZAT HAFIZHAN BIN HAIRUL AZMAN
2) MUHAMMAD FAIZ BIN ANUAR 
3) AMER FAHEEM BIN MU'AZAM SHAH

2) Sukan Memanah

Keputusan:

Emas : Perempuan Bawah 12 Tahun Pusingan Olimpik Berpasukan

Perak : Perempuan Bawah 12 Tahun Berpasukan Pusingan Kelayakan

Peserta: 

1) IMAN NUR AINAA BINTI MUHAMAD AFFENDY